Krepšinis

Krepšinio legendų pasaulyje

Šiandienos įrašas susideda iš dviejų dalių ir trijų legendų. Kalbėsiu apie Arvydą Sabonį, Sergėjų Jovaišą ir savo asmeninę legendą. 🙂 Bet visa tai atsiskleis teksto eigoje. Čia tik šiaip mal-letristika užsiiminėju vietoje įprasto įvado.

2014-ieji metai ypatingi yra ne tik tuo, jog Tu susiradai savo pirmąją merginą (nepyk prašau 😦 ), bet dar ir tuo, jog net du legendiniai Lietuvos krepšininkai atšventė ypatingus jubiliejus. Žinoma, kalbu apie Arvydą Sąbonį ir Sergėjų Jovaišą, kurie atitinkamai šventė savo 50-ąjį ir 60-ąjį gimtadienius. Visa sportinė publicistika ir net keli “Žmonių“ lygio žurnalai mirgėjo nuo pačių įvairiausių sveikinimų ir paparacinių kadrų.

 

Gerbiamas Arvydai ir Sergėjau, leiskite prisijungti prie Jūsų gerbėjų ir nuoširdžiai – labai nuoširdžiai – padėkoti Jums ne vien už Lietuvos vardo garsinimą, bet dar ir už tai, jog esate Vyrai didžiąją raide. Didžiausią įspūdi man visuomet darė Jūsų gebėjimas būti tiesoje ir paprastume, gebėjimas išlikti žmogumi net ir visiškoje Šlovės viršūnėje. Ačiū, jog parodėte, kad tai vis dar yra įmanoma.

Beje, susidomėjusiems noriu priminti, jog kino filmo apie Arvydo Sabonio krepšinio karjerą premjera – jau visai netrukus.

Na, o galiausiai, Jūsų teismui atiduodu trečiąją legendą: “Senovės baltų legenda, sukurta dar tuomet, kai krepšinio išvis nebuvo, kalba apie legendinį sportininką, kuris aikštelėje pasirodys 2015-aisiais metais ir atneš Lietuvai pergalę EuroBasket 2015 čempionate. Nėra žinomas nei tikslus jo vardas, nei pavardė. Iki mūsų laikų yra išlikusi tik šio būsimoje ant-krepšininkio nuotrauka. Ją rasite apačioje.“

Su Naujaisiais, mielieji!

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s