Sportas ir seksas

Sportas ir seksas

Apie sekso ir sporto sąsajas buvo užsiminta jau ankstesniame straipsnyje. Bet ši tema yra tokia viliojanti, kad jai skirsime dar šiek tiek laiko. Ir su Valentino diena, mylimi skaitytojai!

Visų laikų sėkmingiausias futbolininkas Romario sako, kad „puolėjas profesionalas gali įmušti įvartį į priešininko vartus tik tuo atveju, jei išvakarėse puikiai pasimylėjo“. Tačiau ne visi jo kolegos sportininkai sutinka su tokia nuomone – pavyzdžiui, kurie boksininkai iš tiesų praktikuoja susilaikymo taktiką. Tokios sporto legendos kaip Mohamedas Ali ar Rocky Marciano celibatą pradėdavo taikyti likus net pusmečiui iki svarbaus mūšio! Įvairių nacionalinių rinktinių treneriai ir vyriausieji gydytojai draudžia užsiimti seksu, remdamiesi „kastruoto jaučio ir buliaus“ teorija, pagal kurią jautis yra visuomet ramus, nes sekso malonumai jam nėra įdomūs, o bulius – nuolat susijaudinęs, nes jo viduje verda hormonų audros.

Na, kam jau kam, o amerikiečiui šuolininkui į tolį Bobui Beamonui seksas nepadarė jokios žalos. Jau dvidešimt trejus metus niekam nepavyksta pagerinti jo 8 metrų 90 centimetrų šuolio į tolį rezultato, kurį Bobas pasiekė Meksikos olimpinėse žaidynėse. Po šio šuolio sportininkas prisipažino, kad, likus nedaug laiko iki išėjimo į olimpiados stadioną, jis pasimylėjo. Beje, tai ne vienintelis atvejis, kai seksas šiam atletui padėjo pasiekti sporto aukštumų, todėl nenuostabu, kad neištyrinėti tokios pikantiškos temos negalėjo ir mokslininkai, tačiau jų nuomonės šiuo klausimu radikaliai skiriasi. „Jei sportininkas nori būti agresyvesnis, jam būtinas seksas“, – teigia italų gydytojas Emanuelis Jannini ir prideda, kad ilgiau nei tris mėnesius trunkantis susilaikymas testosterono kiekį kraujyje sumažina iki minimalaus lygmens. Tačiau Belgijos mokslininkai, atvirkščiai, prieš varžybas nerekomenduoja užsiimti seksu.

 

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s