Frisbee / Lacrosse

Ultimate Frisbee

Disclaimer: Man gana seniai atrodo ir retkarčiais vėl ima rodytis, jog Ultimate Frisbee, kaip ir Lacrosse, yra visiškai nesąmoningos sporto šakos. Dėl šių priežasčių, kaip ir dėl to, jog mane visai neseniai paliko mergina, apie Ultimate Frisbee rašysiu lygiai taip pat nesąmoningai. Protestas prieš save pačią, nors tu ką. 🙂

Penkiolikmetis kūnas pasileidžia nuo kalno. Priekyje iš kaži kur išnyra betoninė siena. Dvi akytės ją pamato. Be abejo, pamatyti neužtenka – abiejų rankų lūžiai, kairės akies mįslingas dingimas, apsilankymas reanimacijos skyriuje bei didžiųjų smegenų pusrutulių apsikeitimas vietomis – tai tik nedidelė jo nuotykių dalis… Senos geros krikštynos, sušunkate?! Ne, nė velnio, Jūs klystate – visa tai jau praeityje. Tokios rungtynės būdavo ne tik prie sovietų, bet dar ir visai neseniai – prie Koushik’o.

Įsivaizduokite velykas be kiaušinių, Kalėdas be „Vieno namuose“ palikto M. Caulkin‘o, vasario 16-ąją be šiek tiek padauginusio dėdės Virgio, keiksnojančio valdžią. Sakote, taip nebūna? Ką gi, ir mes netikėjome, kad išauš rytas be vandenilinės bombos saliuto. Visuotinės demiurgų asamblėjos sprendimu, šįmet, pirmą kartą nuo Liberijos nepriklausomybės paskelbimo 1848-aisiais, Tarptautinė Lakroso diena suluošinta – visiškai nebelieka rytinės pagiriojimosi dalies. Negana to, vakarinėje dalyje nebeišvysime raganų medžioklės su varovais ant Europos stogo (pernai pirmąsyk buvo pasitelktos dar ir rankinės granatos), nebebus ir tarsi iš pabūklų iššautų pasiutusių karvių, lekiančių tiesiai į nieko nenujaučiančius praeivius 74 km/h greičiu. Nepatikėsite, bet tradicinio bėgimo nuo įniršusių bulių Seimo koridoriais bei kompiuterinio žaidimo „Counter-Strike“ gyvos inscenizacijos šiais metais taip pat nuspręsta atsisakyti!!! O, šventieji Vagnoriaus bakenbardai!

 

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s