Pasimatymas

12 vyrų klaidų, kurios sužlugdys pirmąjį… pasimatymą

1. Laikykite rankas prie savęs.

Gal jums ir atrodo, kad kuo daugiau ją liesite pasimatymo metu, tuo labiau ji dėl jūsų eis iš proto, bet taip nėra. Pirmojo pasimatymo metu judu – beveik nepažįstami. Daugumai žmonių nepatinka, kai juos liečia mažai pažįstami žmonės. O jei dar mėgina liesti ne tik ranką ar petį, bet ir koją, krūtinę, veidą – tai jau bus panašu į seksualinį priekabiavimą.

 2. Palaikykite pokalbį

Galbūt save laikote stipriu ir neplepančiu niekų, o tai – vyriška. Tačiau iš šono gali atrodyti, kad esate arba labai uždaras, arba neįtikėtinai nuobodus. Pirmasis pasimatymas yra tam, kad susipažintumėte artimiau. Taigi nepalikite kalbėti tik jai: jūsų teisės ir pareigos pokalbyje dalinamos per pusę!

 3. Nebūkite šykštus.

Taupumas – pagirtina savybė. Bet šykštumas nepatinka nė vienai moteriai. O tarp šių dviejų reiškinių yra labai aiškus skirtumas. Taupumas – tai pakviesti ją išgerti puodelio kavos jaukioje kavinukėje, užuot kvietus į prabangų restoraną vakarienės. O šykštumas – paaiškinti, kad jei jūs mokate už kavą, už desertą turėtų susimokėti ji. Jei jūs iš karto pasirodysite šykštus – nesunku nuspėti, kad taip pat nenoriai dalinsitės emocijomis, lovoje vesite buhalteriją „aš tau – tu man“.

4. Pokalbio eismas vyksta dviem kryptim

Neabejojame, kad jūs galite papasakoti apie save daug įdomaus, bet dominuoti pokalbyje ir nuolat kalbėti tik apie save – grubi klaida, kuri atskleidžia ne tą, įdomiąją ir intriguojančią, o tik narcizišką jūsų asmenybės pusę. Arba dar blogiau – moteris, su kuria susitinkate, susidaro įspūdį, jog ja jūs visiškai nesidomite.

5. Vartokite saikingai

Pirmasis pasimatymas be alkoholio – įmanomas, bet gana retas variantas. Viena vyno taurė ar šlakelis brendžio abiems padės atsipalaiduoti, pašalins susikaustymą. Tačiau padauginti per pirmąjį pasimatymą – vadinasi, visiškai susimauti. Kaip ir, beje, per visus kitus.

6. Venkite sunkių temų

Tikriausiai norite, kad ji pažintų jus tokį, koks esate. Ir jūsų, kaip ir kiekvieno žmogaus, gyvenime būta tamsių akimirkų, kurios padarė įtaką jūsų asmenybei, galbūt pakeitė jūsų gyvenimo būdą. Tačiau turėkite omenyje: pirmo pasimatymo atmosferai liūdnos, sudėtingos temos – ne į naudą. Pirmasis pasimatymas turėtų būti linksma pramoga. Ir tik jūsų santykiams klostantis toliau, ateis laikas sudėtingesniems pokalbiams.

7. Keiksmažodžiai žavesio nepriduoda

Taip, moterys dažnai įsimyli blogiukus. Tačiau jei jūsų kalboje bus pilna keiksmažodžių, ne jūs pats pasirodysite „blogiukas“, bet visas pasimatymas bus nurašytas prie blogųjų patirčių. O jūs pats atrodysite neišprusėlis.

8. Vienintelis autoritetas – jūs pats

Jums atrodo, jog pats nesate pakankamai reikšmingas? Tokiu atveju taip ir knieti pasiramstyti autoritetais: pasakyti, kad Mantas Kalnietis yra jūsų kaimynas, kas antrą ketvirtadienį einate išgerti alaus su Antanu Guoga, o Andrius Užkalnis, niekaip negalėdamas išsirinkti, į kokį restoraną eiti šį vakarą, skambina pasiteirauti jūsų nuomonės. Išaugusiems iš paauglystės amžiaus, toks pasiramstymas autoritetais atrodo maždaug taip: visą vakarą pasakojate neįtikėtinus nuotykius iš savo draugų gyvenimo. Juk ji turėtų suprasti: jei draugai iš tikrųjų tokie kieti, vadinasi, ir jūs – ne prastesnis. Ir kaip apmaudu, kad nė nepastebite, jog jūsų pašnekovė ėmė nuobodžiauti jau po antros jūsų istorijos.

9. Būkite džentelmenas

Moterims šiais laikais tikrai nereikia perdėtos globos, absoliuti dauguma be jokių problemų pačios apsivelka paltą ir moka atsidaryti kavinės duris. Tačiau šiek tiek džentelmeniškų manierų suteiks jūsų asmenybei šarmo. Elkitės mandagiai su visais: nesivaidykite su padavėju, netikrinkite telefono žinučių pasimatymo metu, leiskite jai pirmai užsisakyti patiekalų, pasiūlykite gero vyno.

10. Pažabokite entuziazmo perteklių

Pernelyg didelis entuziazmas pirmojo pasimatymo metu parodo ne jūsų atsipalaidavimą, o veikiau nerimą ir baimę pasirodyti nevykėliu. Jei išskirtinai pakili nuotaika ir iniciatyvumas nėra jūsų įprasti bruožai, savo elgesiu ir kūno kalba jūs neišvengiamai siunčiate akivaizdžias žinutes, kad jaučiatės nepatogiai ir nervinatės.

11. Venkite kalbų apie pinigus

Kalbėti apie pinigus su žmonėmis, kurie jums nėra skolingi, kuriems jūs nemokate atlyginimo ir kurie nėra jūsų darbdaviai – nemandagu. Kaip žinia, moteris, su kuria einate į pasimatymą, nepriklauso nė vienai iš šių kategorijų. Taigi nei jūsų, nei jos finansinė padėtis neturėtų tapti pokalbio tema.

12. Išvaizda – svarbu!!!

Galite maištauti kiek norite prieš moterišką smulkmenišką požiūrį į rūbus, batus ar šukuoseną. Ir vis dėlto moterims tai tikrai svarbu. Nepasitikite savo skoniu? Klauskite patarimo tų, kas bent šiek tiek išmano stiliaus subtilybes. O svarbiausia – jūsų rūbai turi būti tvarkingi, batai – nuvalyti, nagai – sutvarkyti.

 

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s