Tantrinis seksas

Tantrinis seksas

Beveik neįmanoma apibrėžti, kas yra tantrinis seksas, nes tai nėra filosofinė sistema, religija arba, kaip daugelis nepelnytai vadina, paprasta seksualinė technika, nors ir labai išpuoselėta, be galo ilgam orgazmui pasiekti. Tantros meilės menas pirmiausia buvo praktikuojamas Indijos ir Tibeto karalių rūmuose.

Pats artimiausias tantros apibrėžimas galėtų būti toks: mistinis mokslas, per kurį savo viduje slypintį žinojimą sujungiame su visata, kurioje esame panirę, siekdami pagrindinio tikslo – ekstazės ir mėgavimosi ja. Taigi tantriniame sekse bandome sujungti jausmingumą, meną, seksualumą, kūrybiškumą, dvasingumą ir malonumą, panaudodami visus pojūčius ir aktyvią bei sąmoningą vidinę meditaciją, kad atrastume dabarties momentą.

Pats paprasčiausias tantrinio sekso apibūdinimas – tobula bei nuostabi meditacijos ir sekso sąjunga. Tai – du iš pirmo žvilgsnio skirtingi ir netgi priešingi dalykai, sudarantys vienovę ir magišku gūsiu perkeliantys mus į ketvirtąjį matmenį – nuostabųjį dabarties momentą, kuriame eterinė visatos energija ima pulsuoti mūsų viduje.

Tantroje seksas reiškia dviejų žmonių, siekiančių ir geidžiančių tapti vienu, susijungimą per malonumą. Per lytinį aktą šios dvi būtybės ne tik patiria biologinę ir orgazminę ekstazę – joms pavyksta atverti šventąsias duris, vedančias į gilesnes natūralių jėgų pažinimo gelmes. Apskritai tantroje seksas tėra visatos traukos dėsnio išraiška, kūryba, atsirandanti iš dviejų priešingų polių susijungimo. Tantroje seksas, perkeldamas mus į didybę ir sujungdamas su kosmosu, pasiekia dieviškąją konotaciją.

 

Jei reikia finansinės pagalbos, padės mini paskola.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s