Sportas ir seksas

Seksas. Laukinės fantazijos ir penio dydis

Mokslininkai ir įvairūs tyrėjai kiekvienais metais vis tiria žmonių gyvenimą, požiūrį ir pan. Žinoma, tirdami žmones negalima pamiršti daugumai rūpimos srities – sekso. Štai kokie tyrimų rezultatai nustebino labiausiai apibendrinus 2014 m. tyrimus.

Kiek laukinės jūsų fantazijos?

Pridėję ranką prie širdies daugelis mūsų galėtume prisipažinti: taip, mes turime keistų seksualinių fantazijų, kai kurios jų – tikrai šiek tiek laukinės. Bet vis dėlto… Leidinyje „Journal of Sexual Medicine“ publikuotoje studijoje teigiama, kad net ir pačius mokslininkus nustebino nuoseklumas, su kuriuo tyrime dalyvavę vyrai ir moterys pateikdavo savo nešvankiausias seksualines fantazijas. Kai kurios, galinčios pasirodyti išties keistomis, kartojosi daugybės tyrimo dalyvių pasisakymuose. Pavyzdžiui, 3 procentai respondentų prisipažino fantazuojantys apie lytinius santykius su gyvūnais. 3,5 procentai tiriamųjų sakė įsivaizduojantys, kad partneris ant jų šlapinasi.

Didesnis – nebūtinai geresnis!

Leidinyje „PLOS One“ publikuotoje mokslinėje studijoje pateikiami įrodymai, kurie paguos daugelį dėl savo vyriško pasididžiavimo gabaritų sunerimusių vyrų: pasirodo, labiausiai nerimauti turėtų tie, kurių penis didesnis už vidutinį. Mat kuo ilgesnis vyro penis – tuo didesnė tikimybė, kad jo žmona bus neištikima. Nors vyrams dažnai atrodo, kad didesnis penis reiškia daugiau malonumo partnerei, iš tiesų taip nėra. Moteriai prisitaikyti prie didelio penio yra nepatogu ir kartais skausminga. Taigi kuo didesnis pasididžiavimas, tuo daugiau tikimybės, kad partnerė trokš patogesnio ir kompaktiškesnio varianto.

 

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s